Son dönemlerde genç kızların para karşılığında internet üzerinden bekaretlerini sattıkları olaylara bir yenisi daha eklendi. Çin’de 17 yaşındaki bir genç kız, kendisine İphone 8 alana bekaretini vereceğine dair bir ilan yayınladı. Ülkenin ünlü Vlogger’lerinden biri, kıza hayatının dersini verdi.

Çin’de yaşayan 17 yaşındaki bir genç kız, arkadaşlarında olmasına rağmen kendisinde olmayan İphone 8’e sahip olmak için çok ilginç bir yola başvurdu. İnternetten bir ilan hazırlayan kız, bekaretini İphone 8 karşılığında satılığa çıkardı. Çin’in tanınmış Vlogger’lerinden Xiao Chen genç kızın ilanını görünce ona hayatının dersini vermek için bir plan yaptı.

MÜŞTERİ GİBİ GÖRÜŞTÜ

Ünlü Vlogger, genç kıza müşteri gibi yaklaşarak bir kafede buluşmayı teklif etti. Kafede daha önce hazırlık yapıldı ve kızın oturacağı yeri gören bir gizli kamera yerleştirildi. Bu sırada genç kız bir arkadaşıyla telefon görüşmesi yaptı. İphone 8’in bütün arkadaşlarında olduğunu söyleyen 17 yaşındaki kız, kendisinde bu model telefon olmadığı ve alacak parası da olmadığı için bekaretini satmaya karar verdiğini söyledi.

OTEL ODASINDA ŞAŞKINA DÖNDÜ

Bu sırada buluşma için genç bir adam geldi ve birlikte otele gittiler. Yanında İphone 8’de getiren adam kızı ikna etti. Kız odaya girip yatağa uzandığında içeriye ellerinde kamera ile içeriye girince genç kız hayatının şokunu yaşadı. Daha sonra içeriye giren Vlogger, çığlık çığlığa kalan kıza, bu yaptığının ne kadar yanlış olduğunu anlatmaya çalıştı.

 

Bir Cevap Yazın