Erkeklerin kadınlarda sevdikleri ve dikkat çektikleri şeyler nelerdir? Zaman zaman farkında olmadan partneriniz bir kenara çekilip sizi izliyorsa nedeni nedir? Erkekler kadınlarda en çok bunları seviyor!.

Erkeklerin kadınlarda sevdikleri seyler şaşırtıyor!

Erkeklerin kadınlarda sevdikleri özellikler? Erkekler kadınlarda en çok neyi seviyor? Partneriniz zaman zaman siz süslenirken veya herhangi bir iş yaparken sizi bir kenara çekilip izlemeye başlıyorsa ve siz bu duruma ‘Hey ne yapıyorsun, neden bana öyle bakıyorsun’ gibi anlara bir türlü anlam veremiyorsanız biz nedenini sizin için araştırdık! Aslında sizin önemsemediğiniz ve es geçtiğiniz o anlar erkekler için çok önemli olabiliyor. Neden mi? o halde haberimizi okumaya devam edebilirsiniz…

DIŞARI ÇIKACAKSINIZ VE SİZ SÜSLENİRKEN…

Partneriniz sizi dışarı çıkarmak istiyor ve siz büyük bir şehvetle hazırlanırken bir kenara çekilip sizi ayrıntılı bir şekilde inceleyip yaptığınız makyajı ya da küpenizi takarken izliyorsa bu durum erkeklerin genelinde dikkat çekici bir hal alıyor ve bu durumu izlemekten haz alıyorlar.

BİR KADINDAN ÖVGÜ ALMAK!

Her ne kadar kulağa ‘Aman canım bu ego tatmininden başka bir şey değil!’ dedirtse de erkekler bir kadından ‘Çok hoş görünüyorsun’ veya ‘çok yakışıklısın’ gibi cümleler duymaktan çok fazla hoşlanıyorlar. Sizin için ego tatmini gibi görünen olay aslında onlar için paha biçilemez bir duygu unutmayın! Bu tarz cümleleri her zaman olmasa bile ara sıra söylemekte fayda var!

SESSİZLLİK!

Her ne kadar biz kadınlar bir erkek sevglisinin yanında ya da yeni başlayan bir ilişki zamanlarında sessiz kalmayı tercih ediyorsa bu durum onları sıktığı, mutsuz olduğunu veya çok mutlu olduğunu ifade etmez! Erkekler sadece bu durum tadını almak istedikleri ve keyfini çıkarmak istedikleri için sessizliği tercih ediyor. Eğerki partneriniz karşınızda anormal olmayan bir davranış dışında sessizliğini koruyorsa bu madde aklınıza gelsin.

TİYE ALINMAMAK!

Ailevi veya iş hayatınızla ile ilgili bir sorun yaşıyorsunuz bu noktada partnerinizle oturup sorunlarınız hakkında konuştuğunuzda size bir takım önerilerde bulunuyorsa bu durumda sizin kendinizi iyi hissedip yanınızda olduğunu hissetseniz bile bu durumda partnerinizde size önerdiği öneriler karşısında onu ciddiye aldığınızı ve bu öneriler karşısında tepki vermenizi isteyecektir. Bu durumlarda önerisine karşılık verdiğinizde ona güvendiğinizi hissettirmek partnerinizin de iyi hissetmesine neden olacaktır.

Erkekler kadınlarda en çok bunları seviyor!.

Bir Cevap Yazın