Bu dünyada gerçekten şaşırtıcı yeteneklere sahip insanlar var ve birçoğu genç yaşta göz kamaştırmaya başladı. Bu kız mikrofonu aldığında, kimse ne duyacağından emin değildi. Ama şarkı söylemeye başlar başlamaz, izleyici şaşkına döndü. Jüri bu tatlı yıldızın ne kadar genç olduğunu asla tahmin edemezdi. 10 yaşındaki küçük kız şarkıya başladığı anda jüri şaşkına döndü…

10 yaşındaki küçük kız şarkıya başladığı anda jüri şaşkına döndü

Daneliya Tulyeshova, Ukrayna’da yaşayan on yaşında bir kız çocuğu. The Voice Kids’in yerel versiyonu için bir deneme yapmaya karar verdi. Daneliya, yeteneklerini dünyaya sergilemek istiyordu ve galiba bunu şimdiden başardı.

Bu küçük tatlı kız sahneye çıktığında hiç kimse ağzından çıkacak sesi hayal bile edemezdi. Daneliya Demi Levato’nın “Stone Cold” ı seslendirdi. Jüri üyeleri, dinlemeye başladıklarında oldukça sakindi ancak küçük kızın güçlü sesini duydukları anda gözleri büyüdü. Arka arkaya butona basıp şaşkınlık içinde koltuklarını döndürdüler.

10 yaşındaki küçük kız şarkıya başladığı anda jüri şaşkına döndü

Jüri üyeleri nihayet yetenekli sanatçıyı gördüklerinde kesinlikle şok oldular! Daneliya on yaşında idi ama sesi yaşından hiç beklenmeyecek şekilde tamamen olgunlaşmıştı.

Daneliya şarkı söylemeye devam ettikçe izleyiciler ve jüri üyeleri neredeyse tamamen şoka girdiler. Bu son derece yetenekli bir çocuktu ve hiç kimse kulaklarına inanamıyordu!

10 yaşındaki küçük kız şarkıya başladığı anda jüri şaşkına döndü

Bu çocuğun sahneye çıktığında güveninden başka bir şeyi yoktu. Başını salladı ve vücudunu ritim üzerine salladı. Daneliya, sahnede oldukça rahattı.

Daneliya kesinlikle bir sonraki tura çıktı. Şarkıyı güzel bir akor dizisiyle bitirdi ve ardından izleyicisine kendi dilinde tatlı bir teşekkür etti.

10 yaşındaki küçük kız şarkıya başladığı anda jüri şaşkına döndü

Heyecan içinde bekleyen Daneliya’nın ailesi Jüri üyelerinin arka arkaya butona basmalarıyla büyük sevinç yaşadılar. Heyacan ve sevinç içinde adeta havalara uçtular. Heyecanlı bekleyiş bir anda büyük bir rahatlama ve mutluluğa dönüştü.

Bu, Daneliya’nın sahnede ilk kez yaptığı bir şey değildi ve anlaşılan o ki sonuncusu da olmayacaktı. Daha önce Rusya’da yapılan bir çocuk yeteneği yarışmasında, “Halkın Seçimi Ödülü” kazanmıştı.

Bu kadar yetenekli bir çok genç görmek ilham vericidir. Daneliya, çok fazla çalışıyor. Bu gidişle çalışmalarının karşılığını alacağına da kesin gözüyle bakılıyor.

10 yaşındaki küçük kız şarkıya başladığı anda jüri şaşkına döndü…

Çeviri: Deniz Ay

Bir Cevap Yazın